TEMPORADA 2015-2016 

1ª JORNADA

20 SETEMBRE 2015

Jornada 01                           La Colla D´Oliva 1 : 1 Grupo Dulcesol
    Penya Blaugrana 1 : 6 U.E. Benifairo
    Penya Alqueria 2 : 3 BALDAT´S  (Rita 2 i Marc)
    Bar Gusto es Tuyo 1 : 1 Rte. Rincón de Miguel
    Penya La Font 6 : 3 Café L´Avinguda
    Penya Lloberos - : - Bar Rio

2ª JORNADA

27 SETEMBRE 2015

Jornada 02                           Café L´Avinguda 1 : 1 Penya Lloberos
    Bar Rio 1 : 2 Penya Alqueria
    Grupo Dulcesol 2 : 0 Penya La Font
    Rte. Rincón de Miguel 2 : 1 La Colla D´Oliva
    U.E. Benifairo 3 : 4 Bar Gusto es Tuyo
    BALDAT´S  (Rita 2 i Sagasta) 3 : 1 Penya Blaugrana

3ª JORNADA

18 OCTUBRE 2015

Jornada 03 18-10-2015 08:30 Penya La Font 0 : 0 Rte. Rincón de Miguel
  18-10-2015 08:30 Penya Blaugrana 4 : 0 Bar Rio
  18-10-2015 08:30 Penya Alqueria 4 : 4 Café L´Avinguda
  18-10-2015 08:30 Bar Gusto es Tuyo 2 : 4 La Colla D´Oliva
  18-10-2015 08:30 Penya Lloberos - : - Grupo Dulcesol
  18-10-2015 09:00 U.E. Benifairo 2 : 1 BALDAT´S (Mario)

4ª JORNADA

25 OCTUBRE 2015

Jornada 04 25-10-2015 08:30 Café L´Avinguda 7 : 1 Penya Blaugrana
  25-10-2015 08:30 Bar Rio 1 : 3 U.E. Benifairo
  25-10-2015 08:30 Grupo Dulcesol 2 : 2 Penya Alqueria
  25-10-2015 08:30 La Colla D´Oliva 0 : 2 Penya La Font
  25-10-2015 08:30 Rte. Rincón de Miguel 1 : 4 Penya Lloberos
  25-10-2015 09:00 BALDAT´S (Enric Boraya) 1 : 1 Bar Gusto es Tuyo

5ª JORNADA

01 NOVEMBRE 2015

Jornada 05 01-11-2015 08:30 Penya Blaugrana 3 : 1 Grupo Dulcesol
  01-11-2015 08:30 Bar Gusto es Tuyo 1 : 1 Penya La Font
  01-11-2015 08:30 Penya Alqueria 7 : 3 Rte. Rincón de Miguel
  01-11-2015 08:30 Penya Lloberos 3 : 2 La Colla D´Oliva
  01-11-2015 09:00 U.E. Benifairo 4 : 3 Café L´Avinguda
  01-11-2015 09:00 BALDAT´S 0 : 1 Bar Rio

6ª JORNADA

08 NOVEMBRE 2015

Jornada 06 08-11-2015 08:30 Penya La Font 2 : 5 Penya Lloberos
  08-11-2015 08:30 La Colla D´Oliva 3 : 4 Penya Alqueria
  08-11-2015 08:30 Café L´Avinguda 2 : 1 BALDAT´S
  08-11-2015 08:30 Rte. Rincón de Miguel 4 : 3 Penya Blaugrana
  08-11-2015 08:30 Grupo Dulcesol 1 : 0 U.E. Benifairo
  08-11-2015 08:30 Bar Rio 1 : 2 Bar Gusto es Tuyo

7ª JORNADA

15 NOVEMBRE 2015

Jornada 07 15-11-2015 08:30 Penya Alqueria 4 : 5 Penya La Font
  15-11-2015 08:30 Penya Blaugrana 2 : 1 La Colla D´Oliva
  15-11-2015 08:30 Bar Rio 1 : 6 Café L´Avinguda
  15-11-2015 09:00 BALDAT´S 2 : 1 Grupo Dulcesol
  15-11-2015 09:00 U.E. Benifairo 1 : 0 Rte. Rincón de Miguel
  15-11-2015 10:00 Bar Gusto es Tuyo 0 : 2 Penya Lloberos

8ª JORNADA

22 NOVEMBRE 2015

Jornada 08 22-11-2015 08:30 Penya La Font 2 : 4 Penya Blaugrana
  22-11-2015 08:30 La Colla D´Oliva 0 : 2 U.E. Benifairo
  22-11-2015 08:30 Café L´Avinguda 2 : 1 Bar Gusto es Tuyo
  22-11-2015 08:30 Rte. Rincón de Miguel 2 : 1 BALDAT´S
  22-11-2015 08:30 Grupo Dulcesol 1 : 2 Bar Rio
  22-11-2015 08:30 Penya Lloberos 1 : 4 Penya Alqueria

 9ª JORNADA

29 NOVEMBRE 2015

Jornada 09 29-11-2015 08:30 Café L´Avinguda 1 : 2 Grupo Dulcesol
  29-11-2015 08:30 Penya Blaugrana 2 : 3 Penya Lloberos
  29-11-2015 08:30 Bar Rio 2 : 1 Rte. Rincón de Miguel
  29-11-2015 09:00 U.E. Benifairo 2 : 1 Penya La Font
  29-11-2015 09:00 BALDAT´S 1 : 0 La Colla D´Oliva
  29-11-2015 10:00 Bar Gusto es Tuyo 3 : 3 Penya Alqueria

10ª JORNADA

13 DESEMBRE 2015

Jornada 10 13-12-2015 08:30 Rte. Rincón de Miguel 1 : 4 Café L´Avinguda
  13-12-2015 08:30 Penya Alqueria 5 : 2 Penya Blaugrana
  13-12-2015 08:30 Bar Gusto es Tuyo 4 : 3 Grupo Dulcesol
  13-12-2015 08:30 Penya La Font 0 : 5 BALDAT´S (Luis 2, Toni, César i Jean Michel)
  13-12-2015 08:30 Penya Lloberos 1 : 3 U.E. Benifairo
  13-12-2015 08:30 La Colla D´Oliva - : - Bar Rio

11ª JORNADA

20 DESEMBRE 2015

Jornada 11 20-12-2015 08:30 Grupo Dulcesol 1 : 2 Rte. Rincón de Miguel
  20-12-2015 08:30 Penya Blaugrana 0 : 0 Bar Gusto es Tuyo
  20-12-2015 08:30 Café L´Avinguda 4 : 2 La Colla D´Oliva
  20-12-2015 08:30 Bar Rio 1 : 7 Penya La Font
  20-12-2015 09:00 U.E. Benifairo 3 : 2 Penya Alqueria
  20-12-2015 09:00 BALDAT´S 1 : 3 Penya Lloberos

12º JORNADA

10 DESEMBRE 2015

Jornada 12 10-01-2016 08:30 Rte. Rincón de Miguel - : - Bar Gusto es Tuyo
  10-01-2016 08:30 Café L´Avinguda 2 : 0 Penya La Font
  10-01-2016 08:30 Bar Rio 2 : 2 Penya Lloberos
  10-01-2016 08:30 Grupo Dulcesol 4 : 2 La Colla D´Oliva
  10-01-2016 09:00 U.E. Benifairo 2 : 1 Penya Blaugrana
  10-01-2016 09:00 BALDAT´S 2 : 4 Penya Alqueria

13ª JORNADA

17 GENER 2016

Jornada 13 17-01-2016 08:30 Penya La Font 3 : 5 Grupo Dulcesol
  17-01-2016 08:30 Penya Lloberos 3 : 1 Café L´Avinguda
  17-01-2016 08:30 La Colla D´Oliva 1 : 3 Rte. Rincón de Miguel
  17-01-2016 08:30 Penya Blaugrana 2 : 1 BALDAT´S
  17-01-2016 08:30 Penya Alqueria - : - Bar Rio
  17-01-2016 08:30 Bar Gusto es Tuyo - : - U.E. Benifairo

14ª JORNADA

24 GENER 2016

Jornada 14 24-01-2016 08:30 Rte. Rincón de Miguel 5 : 1 Penya La Font
  24-01-2016 08:30 Bar Rio 1 : 3 Penya Blaugrana
  24-01-2016 08:30 Café L´Avinguda 1 : 0 Penya Alqueria
  24-01-2016 08:30 Grupo Dulcesol 1 : 1 Penya Lloberos
  24-01-2016 08:30 La Colla D´Oliva - : - Bar Gusto es Tuyo
  24-01-2016 09:00 BALDAT´S 1 : 3 U.E. Benifairo

15ª JORNADA

31 GENER 2016

Jornada 15 31-01-2016 08:30 Penya Blaugrana 1 : 1 Café L´Avinguda
  31-01-2016 08:30 Penya Alqueria 4 : 4 Grupo Dulcesol
  31-01-2016 08:30 Penya Lloberos 3 : 0 Rte. Rincón de Miguel
  31-01-2016 08:30 Penya La Font 2 : 2 La Colla D´Oliva
  31-01-2016 09:00 U.E. Benifairo 3 : 1

Bar Rio             BALDAT´S   Descansa

16ª JORNADA

07 FEBRER 2016

Jornada 16 07-02-2016 08:30 La Colla D´Oliva 1 : 4 Penya Lloberos
  07-02-2016 08:30 Rte. Rincón de Miguel 2 : 0 Penya Alqueria
  07-02-2016 08:30 Café L´Avinguda 1 : 3 U.E. Benifairo
  07-02-2016 08:30 Bar Rio 1 : 1 BALDAT´S

 

07-02-2016 08:30 Grupo Dulcesol 1 : 1 Penya Blaugrana

17ª JORNADA

14 FEBRER 2016

Jornada 17 14-02-2016 08:30 Penya Alqueria 1 : 1 La Colla D´Oliva
  14-02-2016 08:30 Penya Blaugrana 2 : 1 Rte. Rincón de Miguel
  14-02-2016 08:30 Penya Lloberos 4 : 2 Penya La Font
  14-02-2016 09:00 BALDAT´S 1 : 3 Café L´Avinguda
  14-02-2016 09:00 U.E. Benifairo 1 : 3 Grupo Dulcesol

18ª JORNADA

21 FEBRER 2016

Jornada 18 21-02-2016 08:30 Rte. Rincón de Miguel 0 : 5 U.E. Benifairo
  21-02-2016 08:30 Grupo Dulcesol 1 : 2 BALDAT´S (Toni i Marius)
  21-02-2016 08:30 Penya La Font 7 : 2 Penya Alqueria
  21-02-2016 08:30 Café L´Avinguda 4 : 1 Bar Rio
  21-02-2016 08:30 La Colla D´Oliva1 1 : 2 Penya Blaugrana

19 ª JORNADA 

28 FEBRER 2016

Jornada 19 28-02-2016 08:30 Penya Alqueria 2 : 5 Penya Lloberos
  28-02-2016 08:30 Bar Rio - : - Grupo Dulcesol
  28-02-2016 08:30 Penya Blaugrana 0 : 4 Penya La Font
  28-02-2016 09:00 BALDAT´S (Mario, Jean Michel i Toni) 3 : 2 Rte. Rincón de Miguel
  28-02-2016 09:00 U.E. Benifairo 3 : 0 La Colla D´Oliva

20 JORNADA 

06 MARC 2016

Jornada 20 06-03-2016 08:30 La Colla D´Oliva 1 : 3

BALDAT´S (Raul 3)

  06-03-2016 08:30 Rte. Rincón de Miguel 5 : 0 Bar Rio
  06-03-2016 08:30 Grupo Dulcesol 2 : 4 Café L´Avinguda
  06-03-2016 08:30 Penya Lloberos 1 : 7 Penya Blaugrana
  06-03-2016 08:30 Penya La Font 1 : 2 U.E. Benifairo

21ª JORNADA

10 ABRIL 2016

Jornada 21 10-04-2016 08:30 Penya Blaugrana 9 : 3 Penya Alqueria
  10-04-2016 08:30 Bar Rio 1 : 0 La Colla D´Oliva
  10-04-2016 08:30 Café L´Avinguda 2 : 1 Rte. Rincón de Miguel
  10-04-2016 09:00 BALDAT´S ( Andrés i Mario) 2 : 3 Penya La Font
  10-04-2016 09:00 U.E. Benifairo 1 : 0 Penya Lloberos

22ª JORNADA 

17 ABRIL 2016

Jornada 22 17-04-2016 08:30 Penya Lloberos 3 : 1 BALDAT´S
  17-04-2016 08:30 Penya La Font 1 : 2 Bar Rio
  17-04-2016 08:30 Penya Alqueria 2 : 2 U.E. Benifairo
  17-04-2016 08:30 Rte. Rincón de Miguel 3 : 3 La Colla D´Oliva
  17-04-2016 08:30 La Colla D´Oliva 0 : 5 Café L´Avinguda
 
Pos Equipos J V E D GF GC Pts
1 U.E. Benifairo 21 17 1 3 54 25 52
2 Café L´Avinguda 21 13 3 5 61 36 42
3 Penya Lloberos 19 12 2 5 49 35 38
4 Penya Blaugrana 21 10 3 8 51 48 33
5 Rte. Rincón de Miguel 21 8 3 10 39 45 27
6 BALDAT´S 21 8 2 11 36 38 26
7 Grupo Dulcesol 18 7 4 7 37 35 25
8 Penya La Font 21 7 3 11 50 53 24
9 Penya Alqueria 21 6 6 9 58 65 24
10 Bar Rio 19 7 2 10 23 46 23
11 Bar Gusto es Tuyo 11 3 5 3 19 21 14
12 La Colla D´Oliva 22 1 4 17 26 56

COPA 2016

Print
Jornada 01 24-04-2016 08:30 Penya Daimuz 0 : 4 U.E. Benifairo
  24-04-2016 08:30 Cervecería el Forn 0 : 4 Benirredra

Jornada 02 01-05-2016 09:00 U.E. Benifairo 2 : 4 Cervecería el Forn
  01-05-2016 09:00 BALDAT´S ( César i Mario) 2 : 1

Penya Daimus

CLASSIFICACIÓ

 
Pos Equipos J V E D GF GC Pts
1 U.E. Benifairó 2 1 0 1 6 4 3
2 Benirredrá 1 1 0 0 4 0 3
3 Cerveceria el Forn 2 1 0 1 4 6 3
4 BALDAT´S 1 1 0 0 2 1 3
5 Penya Daimuz 2 0 0 2 1 6 0

TEMPORADA 2012-2013

 

Jornada 01:

16-09-2012 09:00 Baldat´s 1 : 3 Rte. Rincón de Miguel  
Jornada 02: 23-09-2012 08:30 Bar Institut II 5 : 0 Baldat´s  
Jornada 03: 07-10-2012 09:00 Balda´s 1 : 6 Cerveceria el Forn  
Jornada 04: 14-10-2012 09:00 Atletico Rotova 4 : 3 Baldat´s  
Jornada 05: 21-10-2012 09:00 Baldat´s 1 : 3 Bar Reno Beniopa  
Jornada 06: 28-10-2012 08:30 Hostal Bar Royal 1 : 2 Baldat´s  
Jornada 07: 04-11-2012 09:00 Baldat´s 2 : 2 Peña Mesón Iberíco  
Jornada 08: 11-11-2012 08:30 Penya Blaugrana 1 : 6 Baldat´s  
Jornada 09: 18-11-2012 09:00 Baldat´s 6 : 1 Penya Bellreguard  
Jornada 10: 25-11-2012 08:30 Forn D´Emilia 3 : 1 Baldat´s  
Jornada 11: 02-12-2012 08:30 Bar Casa Lucas 0 : 0 Baldat´s  
Jornada 12: 16-12-2012 09:00 Baldat´s 3 : 0 Penya Potries  
Jornada 13: 23-12-2012 08:30 Pedrusco 2 : 1 Baldat´s  
Jornada 14: 13-01-2013 08:30 Rte. Rincón de Miguel 1 : 4 Baldat´s  
Jornada 15: 20-01-2013 09:00 Baldat´s 6 : 1 Bar Institut II  
Jornada 16: 27-01-2013 08:30 Cerveceria el Forn 7 : 1 Baldat´s  
Jornada 17: 03-02-2013 09:00 Baldat´s 1 : 3 Atletico Rotova  
Jornada 18: 10-02-2013 08:30 Bar Reno Beniopa 1 : 3 Baldat´s  
Jornada 19: 17-02-2013 09:00 Baldat´s 0 : 1 Hostal Bar Royal  
Jornada 20: 24-02-2013 08:30 Peña Mesón Iberíco 2 : 4 Baldat´s  
Jornada 21: 03-03-2013 09:00 Baldat´s 1 : 4 Penya Blaugrana  
Jornada 22: 10-03-2013 08:30 Penya Bellreguard 4 : 3 Baldat´s  
Jornada 23: 24-03-2013 09:00 Baldat´s 0 : 4 Forn D´Emilia  
Jornada 24: 14-04-2013 09:00 Baldat´s 4 : 1 Bar Casa Lucas  
Jornada 25: 21-04-2013 08:30 Penya Potries 2 : 2 Baldat´s  
Jornada 26: 28-04-2013 08:30 Baldat´s 4 : 2 Pedrusco  

 

Jornada 1:

 

12-05-2013 09:00

COPA AFES

Baldat´s

 

2 : 1

 

Bar Violeta

 
Jornada 2: 19-05-2013 08:30 Rte. Rincón de Miguel 1 : 1 Baldat´s  
Jornada 3: 26-05-2013 09:00 Baldat´s 3 : 1 Xeraco Riegos Pous  
Jornada 4: 02-06-2013 08:30 Bar Institut 1 : 2 Baldat´s  
Jornada 5: 09-06-2013 09:00 Baldat´s 2 : 6 Ferracost  
Cuartos de final: 16-06-2013 08:30 Eurodis Rafelcofer 3 : 1 Baldat´s  
           
 

TEMPORADA 2013-2014

 1ª JORNADA LLIGA 1ª DIVISIÓ AFES 15 SETEMBRE DE 2013

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S     2     SIMAS DIGITAL     4

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: Alajandro, Arnau, Jesús Ferrando, Abel, Roig II, Rafa, Josep, Mario, Àngel, Marc i David. També jugaren Elio, Guillem, Naya i Micuelo.

GOLS DEL BALDAT´S  Angel 2

12ª JORNADA LLIGA 1ª DIVISIÓ AFES 22 DESEMBRE DE 2013

CAMP MUNICIPAL D´ALMOINES, 08.30

SIMAS DIGITAL    5      BALDAT´S     0

2ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 22 SETEMBRE 2013

CAMP DE ROÍS DE CORELLA (GANDIA), 08,30

RTE. RINCON DE MIGUEL     2     BALDAT´S     2

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S : David, Arnau, Elio, Luis, Abel, Rafa, Josep, Juanma, Roig, Marc i David II. També jugaren Ribera, Mario, Jesús Ferrando i Nostre.

GOLS DEL BALDAT´S : Juanma i Marc.

13 ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 12 GENER 2014

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S     0       RTE. RINCON DE MIGUEL       2

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: David, Elio, Roig II, Abel, Luis, Rafa, Sagasta, Mario, Josep, Marc i Àngel. També jugaren Naya, Andreu, Enric i Vicent.

3ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 06 0CTUBRE DE 2013

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S     1      HOSTAL BAR ROYAL d´Oliva     9

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: David, Arnau, Elio, Abel, Luis, David II, Guillem, Rafa, Marc, Jesús Ferrando i Josep. També jugaren Ribera, Mario, Naya i Roig II.

GOLS DEL BALDAT´S: Guillem

14 ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 19 GENER DE 2014

MUNICIPAL D´OLIVA, 08.30

HOSTAL BAR ROYAL d´Oliva       2       BALDAT´S          1

4 ª JORNADA  LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 13 D´OCTUBRE DE 2013

CAMP DE ROÍS DE CORELLA (GANDIA), 08.30

MGM GRUAS    1      BALDAT´S      2

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: David, Arnau, Micuelo, Abel, Luis, Rafa, Josep, Guillem, David II, Marc i Jesús Ferrando. També jugaren Elio, José, Sagasta i Elio II.

GOLS DEL BALDAT´S: Marc i José.

15 ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 26 DE GENER DE 2014

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S      1      MGM GRUAS        3

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: Alejandro, Naya, Jesús Ferrando, Elio, Andreu, Luis, Rafa, Agustí, Roig II, Mario i David. També jugaren Arnau, Sagasta, Joan i Marc.

GOL DEL BALDATS´: Marc

5ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES ,20 D´OCTUBRE DE 2013

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S   1    EL CANTONET DE DANI de Gandia    1

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: David, Arnau, Abel, Elio, Luis, Rafa, Josep, Roig II, Marc i David II. També jugaren Andreu, Sagasta, Naya i Mario.

GOL DEL BALDAT´S: Josep .

16ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 02 DE FEBRER DE 2014

CAMP DE GULLERMO OLAGÜE DE GANDIA, 08.30

EL CANTONET DE DANI     1      BALDAT´S       0

6ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 27 D´OCTUBRE 2013

CAMP MUNICIPAL DE DAIMUS, 08.30

BAR CASA LUCAS    1     BALDAT´S     2

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: David, Arnau, Abel, Elio, Luis, Guillem, Josep, Sagasta, Rafa, Marc i David II. També jugaren Naya, Jesús Ferrando i Andreu.

GOLS DEL BALDAT´S : Guillem i Sagasta.

 17ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 09 FEBRER 2014

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S      2     BAR CASA LUCAS       3

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: David, Jesús Ferrando, Elio, Andreu. Luis, Rafa, Sagasta, David II, Josep, Marc i Arnau. També jugaren Ribera, Nostre i Juanra.

GOLS DEL BALDAT´S: Sagasta i Arnau.

7ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 10 N0VEMBRE 2013

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S     2    PENYA BELLREGUARD     2

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: David, Arnau, Abel, Andreu, Luis, Rafa, Roig II, David II, Guillem, Marc i Josep. També jugà Elio.

GOLS DEL BALDAT´S: Roig II i Marc.

18ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 16 FEBRER 2014

MUNICIPAL DE BELLREGUARD, 08.30

PENYA BELLREGUARD      2       BALDAT´S         2

8ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 17 NOVEMBRE 2013

MUNICIPAL DE RÓTOVA, 09.00

ATLÉTICO RÓTOVA     7     BALDAT´S      0

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: David, Arnau, Luis, Roig II, Andreu, Rafa, Sagasta, Josep, Marc, Guillem i David II. També jugà Naya

19ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 30 MARÇ 2013

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S               ATLÉTICO RÓTOVA

9ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 24 NOVEMBRE 2013

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S    2    FOR D´EMILIA de Villalonga    1

ALINEACIÓ DE BALDAT´S: David, Arnau, Roig II, Luis, Elio, Rafa, David II, Josep, Marc, Agustí i Andreu. També jugaren Ribera, Mario i Rumba.

GOLS DEL BALDAT´S: Josep i David II

20ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 02 MARÇ 2014

MUNICIPAL DE VILLALONGA, 08.30

FORN D´EMILIA de Villalonga        2        BALDAT´S       2

10ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 01 DESEMBRE 2013

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S    1    PENYA POTRIES     1

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S : Alejandro, Arnau, Elio, Luis, Agustí, Rafa, David II, Josep, Sagasta, Mario i David. També jugaren Naya, Jesús Ferrando i Roig II

GOL DEL BALDAT´S: Naya 

21ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 09 MARÇ 2014

MUNICIPAL DE POTRIES, 08.30

PENYA POTRIES      5        BALDAT´S      0

11ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 15 DESEMBRE DE 2013

CAMP MUNICIPAL D´ALMOINES, 20.30

PEDRUSCO       BALDAT´S     0

ALINEACIÓ DEL BALDAT´S: David, Ribera, Elio, Roig, Luis, David II, Rafa, Jesús Ferrando, Naya, N... i Nostre. També jugaren J. Juan i Josep

22ª JORNADA LLIGA PRIMERA DIVISIÓ AFES, 23 MARÇ DE 2014

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S     1       PEDRUSCO      6

CLASSIFICACIÓ PRIMERA DIVISIÓ

22ª JORNADA

 
Pos Equipos J V E D GF GC Pts
1 Atletico Rotova 22 15 3 4 57 28 48
2 Hostal Bar Royal 22 11 6 5 49 28 39
3 El Cantonet de Dani 22 11 5 6 33 19 38
4 Simas Digital 22 10 6 6 47 34 36
5 Forn D´Emilia 22 10 5 7 33 36 35
6 M G M Gruas 22 9 5 8 36 36 32
7 Penya Potries 22 9 4 9 50 38 31
8 Pedrusco 22 10 1 11 48 42 31
9 Penya Bellreguard 22 6 8 8 39 39 26
10 Bar Casa Lucas 22 7 3 12 33 45 24
11 BALDAT´S 22 3 6 13 25 72 15
12 Rte. Rincón de Miguel 22 3 4 15 24 57 13

            

  

Primera
 
Pedrusco                             de ALMOINES
Penya Bellreguard             de BELLREGUARD
Cantonet de Dani               en Guillermo Olagüe de GANDIA
Hostal Bar Royal               en Polisportiu de OLIVA
Forn D´Emilia                     de VILLALONGA
BALDAT´S                         de SIMAT DE LA VALLDIGNA
Rte. Rincón de Miguel       en Roís de Corella de GANDIA
Bar Casa Lucas                  de DAIMÚS
Atletico Rotova                  de ROTOVA
Penya Potries                     de POTRIES
M G M Gruas                    en Roís de Corella de GANDIA
Simas Digital                      de ALMOINES                                                    
Jornada 1 15 SETEMBRE 2013  Hostal Bar Royal 0 : 1 Penya Potries
    Forn D´Emilia 1 : 0 M G M Gruas
    Pedrusco 1 : 0 Rte. Rincón de Miguel
    Penya Bellreguard 4 : 1 Bar Casa Lucas
    El Cantonet de Dani 1 : 2 Atletico Rotova
    BALDAT´S 2 : 4 Simas Digital

Jornada 2 22 SETEMBRE 2013  Bar Casa Lucas 1 : 3 Forn D´Emilia
    Penya Potries 1 : 2 El Cantonet de Dani
    M G M Gruas 5 : 2 Pedrusco
    Simas Digital 2 : 2 Hostal Bar Royal
    Rte. Rincón de Miguel 2 : 2 BALDAT´S
    Atletico Rotova 3 : 2 Penya Bellreguard

Jornada 3 06 OCTUBRE 2013  Rte. Rincón de Miguel 1 : 1 M G M Gruas
    Pedrusco 0 : 2 Bar Casa Lucas
    Forn D´Emilia 4 : 0 Atletico Rotova
    Penya Bellreguard 1 : 0 Penya Potries
    El Cantonet de Dani 2 : 0 Simas Digital
    BALDAT´S 1 : 9 Hostal Bar Royal

Jornada 4 13 OCTUBRE 2013  Bar Casa Lucas 1 : 0 Rte. Rincón de Miguel
    Penya Potries 1 : 4 Forn D´Emilia
    Hostal Bar Royal 0 : 1 El Cantonet de Dani
    Simas Digital 0 : 0 Penya Bellreguard
    M G M Gruas 1 : 2 BALDAT´S
    Atletico Rotova 4 : 2 Pedrusco

Jornada 5 20 OCTUBRE 2013 Rte. Rincón de Miguel 0 : 5 Atletico Rotova
    Pedrusco 1 : 1 Penya Potries
    Forn D´Emilia 0 : 0 Simas Digital
    Penya Bellreguard 1 : 1 Hostal Bar Royal
    M G M Gruas 2 : 4 Bar Casa Lucas
    BALDAT´S 1 : 1 El Cantonet de Dani

Jornada 6 27 OCTUBRE 2013  Bar Casa Lucas 1 : 2 BALDAT´S
    El Cantonet de Dani 4 : 1 Penya Bellreguard
    Penya Potries 7 : 2 Rte. Rincón de Miguel
    Simas Digital 4 : 1 Pedrusco
    Hostal Bar Royal 5 : 0 Forn D´Emilia
    Atletico Rotova 3 1 M G M Gruas

 

Jornada 07 10 NOVEMBRE 2013 Bar Casa Lucas 0 : 2 Atletico Rotova
    M G M Gruas 2 : 4 Penya Potries
    Rte. Rincón de Miguel 1 : 1 Simas Digital
    Pedrusco 2 : 1 Hostal Bar Royal
    Forn D´Emilia 0 : 0 El Cantonet de Dani
    BALDAT´S 2 : 2 Penya Bellreguard

Jornada 08 17 NOVEMBRE 2013 Penya Potries - : - Bar Casa Lucas
    Simas Digital 5 : 2 M G M Gru
    Hostal Bar Royal 2 : 1 Rte. Rincón de Miguel
    Penya Bellreguard 1 : 1 Forn D´Emil
    El Cantonet de Dani 3 : 0 Pedrusco
    Atletico Rotova 7 : 0 BALDAT´S
Jornada 09 24 NOVEMBRE 2013 Pedrusco 2 : 4 Penya Bellreguard
    Bar Casa Lucas 4 : 2 Simas Digital
    M G M Gruas 1 : 3 Hostal Bar Royal
    Rte. Rincón de Miguel 1 : 7 El Cantonet de Dani
    Atletico Rotova 5 : 0 Penya Potries
    BALDAT´S 2 : 1 Forn D´Emilia
Jornada 10 01 NOVEMBRE 2013 El Cantonet de Dani 0 : 1 : - M G M Gruas
    Hostal Bar Royal 4 : 1 : - Bar Casa Lucas
    Simas Digital 1 : 1 : - Atletico Rotova
    Forn D´Emilia - : - Pedrusco
    Penya Bellreguard 0 : 0 : - Rte. Rincón de Miguel
    BALDAT´S 1 : 1 : - Penya Potries

Jornada 11 15 DESEMBRE 2013 Rte. Rincón de Miguel 3 : 1 : - Forn D´Emilia
    Pedrusco 6 : 0 : - BALDAT´S
    Bar Casa Lucas 0 : 1 : - El Cantonet de Dani
    Penya Potries 3 : 0 : - Simas Digital
    M G M Gruas 3 : 2 : - Penya Bellreguard
    Atletico Rotova 3 : 1 : - Hostal Bar Royal
Jornada 12 22 DESEMBRE 2013 M G M Gruas 1 : 1 Forn D´Emilia
    Simas Digital 5 : 0 BALDAT´S
    Rte. Rincón de Miguel - : - Pedru
    Bar Casa Lucas 2 : 2 Penya Bellregu
    Penya Potries 2 : 2 Hostal Bar Ro
    Atletico Rotova 1 : 0 El Cantonet de Dani
Jornada 13 12 GENER DE 2014 Pedrusco 0 : 3 M G M Gruas
    Forn D´Emilia 4 : 0 Bar Casa Lucas
    Penya Bellreguard 1 : 2 Atletico Rotova
    El Cantonet de Dani 2 : 1 Penya Potries
    Hostal Bar Royal 2 : 1 Simas Digital
    BALDAT´S 0 : 2 Rte. Rincón de Miguel
Jornada 14         19 GENER DE 2014 Hostal Bar Royal 2 : 1 BALDAT´S
    Simas Digital 1 : 1 El Cantonet de Dani
    M G M Gruas 1 : 0 Rte. Rincón de Miguel
    Bar Casa Lucas 2 : 3 Pedrus
    Penya Potries 5 : 3 Penya Bellreguard
    Atletico Rotova 2 : 0 Forn D´Emilia

             

Jornada 15 26 GENER DE 2014 Pedrusco 2 : 0 Atletico Rotova
    Forn D´Emilia 1 : 1 Penya Potries
    Penya Bellreguard 1 : 4 Simas Digital
    El Cantonet de Dani 1 : 1 Hostal Bar Royal
    Rte. Rincón de Miguel 0 : 2 Bar Casa Luc
    BALDAT´S 1 : 3 M G M Gruas
Jornada 16 02 GENER DE 2014 Simas Digital 2 : 0 Forn D´Emilia
    Hostal Bar Royal 2 : 2 Penya Bellreguard
    Bar Casa Lucas 1 : 2 M G M Gruas
    El Cantonet de Dani 1 : 0 BALDAT´S
    Penya Potries 1 : 2 Pedrusc
    Atletico Rotova 3 : 0 Rte. Rincón de Migu
Jornada 17 09 GENER DE 2014 M G M Gruas 1 : 1 : - Atletico Rotova
    Forn D´Emilia 2 : 1 - Hostal Bar Royal
    Pedrusco 1 : 2 : - Simas Digital
    Penya Bellreguard 2 : 0 : - El Cantonet de Dani
    Rte. Rincón de Miguel - : - Penya Potries
    BALDAT´S 2 : 3 : - Bar Casa Lucas
Jornada 18 16 FEBRER DE 2014 Simas Digital 3 : 5 Rte. Rincón de Miguel
    Hostal Bar Royal 2 : 1 Pedrusco
    Penya Bellreguard 2 : 2 BALDAT´S
    El Cantonet de Dani 1 : 2 Forn D´Emilia
    Penya Potries 1 : 2 M G M Gruas
    Atletico Rotova 2 : 2 Bar Casa Lucas
Jornada 19 23 FEBRER DE 2014 Bar Casa Lucas 4 : 2 Penya Potries
    M G M Gruas 1 : 1 Simas Digital
    Rte. Rincón de Miguel 1 : 2 Hostal Bar Royal
    Forn D´Emilia 1 : 0 Penya Bellreguard
    Pedrusco 3 : 1 El Cantonet de Dani
    BALDAT´S - : - Atletico Rotova
Jornada 20 02 FEBRER DE 2014 Simas Digital 2 : 1 Bar Casa Lucas
    Hostal Bar Royal 0 : 0 M G M Grua
    Penya Bellreguard 3 : 1 Pedrusco
    Forn D´Emilia 2 : 2 BALDAT´S
    El Cantonet de Dani 2 : 0 Rte. Rincón de Miguel
    Penya Potries 4 : 0

Atletico Rotova

Jornada 21 09 FEBRER DE 2014 Bar Casa Lucas 1 : 4 Hostal Bar Royal
    Penya Potries 5 : 0 BALDAT´S
    M G M Gruas - : - El Cantonet de Dani
    Pedrusco 9 : 0 Forn D´Emilia
    Rte. Rincón de Miguel 1 : 4 Penya Bellreguard
    Atletico Rotova - : - Simas Digital
Jornada 22 23 FEBRER DE 2014 Hostal Bar Royal 3 : 2 Atletico Rotova
    Simas Digital 2 : 0 Penya Potries
    Forn D´Emilia 2 : 1 Rte. Rincón de Miguel
    Penya Bellreguard 1 : 2 M G M Gruas
    El Cantonet de Dani 0 : 0 Bar Casa Lucas
    BALDAT´S 1 : 6 Pedrusco
 

TEMPORADA 2014-2015

EQUIPS TEMPORADA 2014-2015 - SEGONA CATEGORIA

· LA COLLA D´OLIVA (Oliva) · PENYA LA FONT (La Font d´Encarrós) · PENYA LLOBEROS (Villalonga)

· EURODIS RAFELCOFER (Rafelcofer) · PENYA ALQUERIA (Alqueria de la Comptessa)

· CAFETERIA BAR AVINGUDA (Alqueria)  · RTE RINCON DE MIGUEL (Roís de Corella) · BARX (Barx)

· BALDAT´S (Simat) · BAR RIO (Gandia)  · BAR VIOLETA (Santa Ana)  · TABERNA EL RAYO (Santa Ana)  

· GRUPO DULCESOL (Grau de Gandia)

1ª JORNADA 14 SETEMBRE DE 2014

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S       4    ( Roig, Juan i Sagasta 2 )              BARX         2

2 ª JORNADA 21 SETEMBRE 2014

CAMP DE SANTA ANA DE GANDIA, 08.30

BAR VIOLETA      3         BALDAT´S        2      ( Luis i Juanra )

3 ª JORNADA 28 SETEMBRE 2014

CAMP MUNICIPAL SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S      1   (Luis)       GRUPO DULCESOL         4

4ª JORNADA 12 D´OCTUBRE DE 2014

CAMP DE LA FONT D´ENCARRÒS, 08.30

PENYA LA FONT        3         BALDAT´S         2      (José Juan i Helio de cap)

5ª JORNADA 19 D´OCTUBRE 2014

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S      0         EURODIS RAFELCOFER         0

6ª JORNADA DIUMENGE 27 D´OCTUBRE 2014

CAMP D´ALQUERIA DE LA COMPTESSA, 08.30

CAFÉ L´AVINGUDA     1     BALDAT´S     0

7ª JORNADA DIUMENGE 02 NOVEMBRE 2014

descansa   BALDAT´S

   8ª JORNADA DIUMENGE 09 NOVEMBRE 2014

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S    6    (Juan, Francesc, Mario 3 i José Juan)     BAR RIO      2

9ª JORNADA DIUMENGE 16 NOVEMBRE 2014

CAMP DE SANTA ANA  DE GANDIA, 08.30

TABERNA EL RAYO     2     BALDAT´S     0

10º JORNADA DIUMENGE 23 NOVEMBRE 2014

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S    2  ( Josep i Aitor)     LA COLLA D´OLIVA      1

11ª JORNADA DIUMENGE 30 NOVEMBRE 2014

POLISPORTIU VILLALONGA, 08.30

PENYA LLOBEROS     2     BALDAT´S       0

SUSPÉS PER LA PLUJA (Jugat el 14 de DESEMBRE 2014)

12 ª JORNADA DIUMENGE 21 DESEMBRE 2014

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S      2       PENYA ALQUERIA         2

13ª JORNADA DIUMENGE 11 GENER 2015

CAMPS DE ROIS DE CORELLA, 08.30

RT. RINCON DE MIGUEL        1            BALDAT´S            2  (Mario i Luis)

14ª JORNADA DIUMENGE 18 GENER 2015

CAMP DEL GANDIA B, 08.30

BARX          0         BALDAT´S            3  ( Mario, Luis i Aitor)

15ª JORNADA DIUMEMGE 25 GENER 2015

CAMP MUNICIPAL SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S       1        BAR VIOLETA         2

16ª JORNADA DIUMENGE 01 FEBRER 2015

CAMP DEL GRAO DE GANDÍA, 08.30

GRUPO DULCESOL     0      BALDAT´S          2  (Mario)

17ª JORNADA DIUMENGE 09 FEBRER 2015

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S     1     PENYA LA FONT   4

18ª JORNADA DIUMENGE 15 FEBRER 2015

MUNICIPAL DE RAFELCOFER, 08.30

EURODIS RAFELCOFER       0        BALDAT´S         3  (Aitor i Josep 2)

19 ª JORNADA DIUMENGE 22 FEBRER 2015

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 0.900

BALDAT´S       0      CAFETERIA L´AVINGUDA       3

20ª JORNADA DIUMENGE 01 MARÇ 2015

BALDAT´S       DESCANSA

21ª JORNADA DIUMENGE 08 MARÇ 2015

CAMP ROÍS DE CORELLA DE GANDIA, 08.30

BAR RIO       1        BALDAT´S           1

22ª JORNADA DIUMENGE 29 MARÇ 2015

CAMP MUNICIPAL SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S      2      (Josep i Carlos)         TABERNA EL RAYO       3

23ª JORNADA DIUMENGE 19 D´ABRIL 2015

CAMP MUNICIPAL D´OLIVA, 08.30

LA COLLA D´OLIVA      4      BALDAT´S     1

24 º JORNADA DIUMENGE 26 D´ABRIL 2015

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S          PEÑA LLOBEROS        6

25ª JORNADA DIUMENGE 03 MAIG 2015

CAMP ALQUERIA DE LA COMPTESA, 0830

PENYA ALQUERIA     1    BALDAT´S      5

JORNADA 26ª DIUMENGE 10 MAIG 2015

CAMP MUNICIPAL DE SIMAT DE LA VALLDIGNA, 09.00

BALDAT´S      1     RTE RINCON DE MIGUEL       0    (NO PRESENTAT)