EQUIPS TEMPORADA 2019-2020 SEGONA CATEGORÍA

El Morer (Oliva) BAR INSTITUT
El Morer (Oliva) PENYA RAYISTA OLIVA
Benifairó de la Valldigna UE BENIFAIRÓ
Simat de la Valldigna BALDAT´S
Polisportiu Oliva LA COLLA D´OLIVA
Daimús BAR EL SURET
Bellreguard RTE BAR MARIO
Real de Gandia AMUNT BAR RENO
Rois de Corella (Gandia) PENYA BLAUGRANA
Villalonga PENYA LLOBEROS
Villalonga SOUCASE ~& GREGORI ABOGADOS
Llutxent LLUTXENT EBP
Alqueria de la Comptessa PENYA ALQUERIA
Almoines PEDRUSCO

JORNADA 01                                             DIUMENGE 15 SETEMBRE 2019

Villalonga         SOUCASE & GREGORI               3           BALDAT´S            1

JORNADA 02                                               DIUMENGE 22 SETEMBRE 2019

     Simat                         BALDAT´S         2                BAR INSTITUT                7

JORNADA 03                                                   DIUMENGE 06 OCTUBRE 2019

Benifairó de la Valldigna   UE BENIFAIRÓ   2   BALDAT´S   2

 JORNADA 04                                                     DIUMENGE 20 OCTUBRE 2019

Simat                 BALDAT´S        3                PENYA ALQUERIA             2

JORNADA 05                                                   DIUMENGE 27 D´OCTUBRE 2019

Simat                    BALDAT´S           4               BAR EL SURET               0

JORNADA 06                                                DIUMENGE 03 NOVEMBRE 2019

Roís de Corella         AMUNT BAR RENO       1          BALDAT´S          9

JORNADA 07                                               DIUMENGE 10 NOVEMBRE 2019

Simat             BALDAT´S         2            PENYA LLOBEROS              5

JORNADA 08                                                  DIUMENGE 17 NOVEMBRE 2019

Llutxent              LLUTXENT EBP          1          BALDAT´S               1

JORNADA 09                                                 DIUMENGE 24 NOVEMBRE 2019

Simat          BALDAT´S         2          PENYA RAYISTA OLIVA           2

JORNADA 10                                                          DIUMENGE 01 DESEMBRE

Almoines              PEDRUSCO    2                  BALDAT´S                   3

JORNADA 11                                                   DIUMENGE 15 DESEMBRE 2019

Simat               BALDAT´S        2            LA COLLA D´OLIVA          2

JORNADA 12                                                          DIUMENGE 12 GENER 2020

Bellreguard              RTE BAR MARIO         3           BALDAT´S              1

JORNADA 13                                                         DIUMENGE 26 GENER 2020

Simat                 BALDAT´S             3           PENYA BLAUGRANA         0

JORNADA 14                                                      DIUMENGE 02 FEBRER 2020

Simat              BALDAT´S         1            SOUCASE & GREGORI            NP

JORNADA 15                                                      DIUMENGE 09 FEBRER 2020

Oliva (El Morer)             BAR INSTITUT       3           BALDAT´S             0

JORNADA 16                                                     DIUMENGE 16 FEBRER 2020

Simat             BALDAT´S       5          UE BENIFAIRÓ             0

JORNADA 17                                                       DIUMENGE 23 FEBRER 2020

Alquería de la Comptessa          PENYA ALQUERÍA      1      BALDAT´S       3

JORNADA 18                                                          DIUMENGE 01 MARÇ 2020

Rois de Corella           BAR EL SURET          BALDAT´S          0

JORNADA 19                                                        DIUMENGE 08 MARÇ 2020

Simat          BALDAT´S        4            AMUNT BAR RENO         0